Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jadłospis

JADŁOSPIS

OD 09.05.2022 DO 13.05.2022

Dzień tygodnia

Śniadanie

Obiad

Podwieczorek

PONIEDZIAŁEK

09.05.2022

Ryż na mleku. Angielka z masłem, białym serem i szczypiorkiem. Bułka włoska z masłem, sałatą i kiełbasą. Herbata z miodem i cytryną. Jabłko.

Manna na rosole z natką pietruszki. Medaliony z piersi kurczaka. Puree ziemniaczane. Marchew gotowana z groszkiem. Mix sałat. Kompot. (1,3,7,9)

Chałka z masłem i dżemem. Chleb z masłem, pomidorem i ogórkiem zielonym. Herbata z miodem i cytryną. Banany.

WTOREK

10.05.2022

Bułka z masłem i żółtym serem z pomidorem. Chleb wieloziarnisty z masłem, polędwicą i ogórkiem zielonym. Kawa zbożowa. Herbata z miodem i cytryną. Winogrono.

Parzybroda z warzywami i kiełbasą. Ryż. Mus truskawkowy. Mus jabłkowy. Woda z cytryną i miodem. (1, 7, 9)

Chleb z masłem z pastą z białego sera i wędzonego łososia. Angielka z masłem, kiełbasą żywiecką. Herbata z miodem i cytryną. Gruszka.

ŚRODA

11.05.2022

Owsianka z bananem. Bułka z dynią, masłem i szynką drobiową. Chleb słonecznikowy z masłem, białym serem i rzodkiewką. Herbata z miodem i cytryną. Jabłko.

Krem z białych warzyw z grzankami. Strogonoff z pieczarką, papryką i cebulą. Ziemniaki. Ogórek kiszony. Kompot. (1, 3,7, 9)

Kisiel owocowy z twarożkiem. Herbata z miodem i cytryną. Banany.

CZWARTEK

12.05.2022

Bułka maślana z masłem. Chleb z masłem, białym serem i papryką. Kakao. Herbata z miodem i cytryną. Jabłko.

Pomidorowa z makaronem. Pulpet wieprzowy w sosie pieczarkowym. Kasza jęczmienna. Surówka z kapusty pekińskiej i marchwi. Kompot. (1, 3, 7, 9)

Angielka z masłem, pastą z białego sera ze szczypiorkiem. Chałka z masłem i dżemem owocowym. Herbata z miodem i cytryną. Jabłko.

PIĄTEK

13.05.2022

 

Płatki kukurydziane z mlekiem. Bułka szpinakowa z masłem i szczypiorkiem. Angielka z masłem, białym serem i miodem. Herbata z miodem i cytryną. Banan.

Szczawiowa z jajkiem i ziemniakami. Ryba po grecku z warzywami w sosie pomidorowym. Kasza kus-kus. Kompot. (1, 3, 4, 7, 9)

Chleb z masłem i pastą twarogową z awokado. Chleb sojowy z masłem, szynką i sałatą. Herbata z miodem i cytryną. Kiwi.

 

NUMERY ALERGENÓW WYSTĘPUJĄCYCH W POSIŁKACH:

  1. Zboża zawierające gluten, 2. Skorupiaki, 3. Jaja i produkty pochodne, 4. Ryby i produkty pochodne, 5. Orzeszki ziemne (arachidowe), 6. Soja i produkty pochodne, 7. Mleko i produkty pochodne, 8. Orzechy z drzew orzechowych, 9. Seler i produkty pochodne, 10. Gorczyca i produkty pochodne, 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne, 12. Dwutlenek siarki, 13. Łubin, 14. Mięczaki.