KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Jadłospis

JADŁOSPID

OD 18.10.21 DO 22.10.21

Dzień tygodnia

Śniadanie

Obiad

Podwieczorek

PONIEDZIAŁEK

 

18.10.21

Rogal maślany z masłem. Bułka z masłem, białym serem z ziołami. Kakao.  Herbata z miodem i cytryną. Jabłko.

Zalewajka z ziemniakami. i kiełbasą. Pierś z indyka w sosie żurawinowym. Ryż. Surówka z ogórka kiszonego i zielonego. Kompot.(1,3,7,9)

Chleb z masłem, jajecznicą ze szczypiorkiem. Angielka z masłem, sałatą i szynką. Herbata z miodem i cytryną. Banan.

WTOREK

 

19.10.21

Płatki owsiane z mlekiem i gruszką. Bułka szpinakowa z masłem i szczypiorkiem. Angielka z masłem, kiełbasą żywiecką i pomidorem. Herbata z miodem i cytryną. Marchew.

Pomidorowa z makaronem. Karczek pieczony z marchwią i cebulą. Ziemniaki. Mix sałat. Kompot.(1,7,9)

Galaretka owocowa. Chrupki kukurydziane.  Herbata z miodem i cytryną. Pomarańcza. Jogurt owocowy.

ŚRODA

 

20.10.21

Bułka graham z masłem, żółtym serem. Angielka z masłem, białym serem i szczypiorkiem. Mleko. Herbata z miodem i cytryną. Gruszka.

Kapuśniak z ziemniakami.

Strogonoff z  pieczarką i papryką. Ziemniaki. Ogórek zielony. Woda z limonką i miodem.(1,7,9)

Chleb słonecznikowy

z masłem i roladą z kurczaka.. Chleb z masłem i pastą z kiełbasy z ogórkiem kiszonym.      Herbata z miodem i cytryną.  Jabłko.

CZWARTEK

 

21.10.21

Makaron z mlekiem . Bułka wieloziarnista z masłem i papryką. Chleb razowy z masłem, sałatą i szynką. Herbata z miodem i cytryną. Jabłko.

Krupnik z kaszy z natką pietruszki. Kluski waniliowe z cukrem trzcinowym, cynamonem i masłem. Surówka z selera, jabłek i rodzynek. Kompot.(1,3,7,9)

Chleb sojowy z masłem i kiełbasą żywiecką. Chleb z masłem i pomidorem. Herbata z miodem i cytryną. Banan.

PIĄTEK

 

22.10.21

 

Bułka z dynią z masłem, i polędwicą. Chleb z żytni z masłem, białym serem i rzodkiewką. Kawa zbożowa. Herbata z miodem i cytryną. Kiwi.

Barszcz czerwony z makaronem .Ryba panierowana. Puree ziemniaczane. Surówka z kiszonej kapusty, marchwi i jabłka. Brokuł gotowany Kompot.(1,3,4,7,9)

Chleb graham z masłem, żółtym serem . Chałka z masłem i miodem. Herbata z miodem i cytryną. Jabłko.