Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podziękowania

Jako instytucja oświatowa, pracująca z małymi dziećmi powinniśmy mieć dobry kontakt  przede wszystkim z rodzicami. Częste spotkania, warsztaty i rozmowy z rodzicami powodują to, że wzmaga się śmiałość rodziców. Potrafią sami przyjść i oferować swoją  pomoc i zaangażowanie w działania przedszkolne.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie środkami finansowymi, za zaangażowanie w organizację imprez, a także za zainteresowanie pracą przedszkola.

Dyrektor, pracownicy, a przede wszystkim nasze dzieci serdecznie dziękują za wysoką kreatywność w działaniu i zrozumienie trudów w zdobywaniu sponsorów.

Ponieważ lubimy z Państwem rozmawiać, wymieniać argumenty i dochodzić do pozytywnych wniosków, mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Nasi sponsorzy:

FIRMA  JUMI

FIRMA BIURO PLUS

MOJE BAMBINO

EDUCARIUM